Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony-dlatego jeśli nie zgadzasz się - opuść stronę !
Gimnazjum nr 5
tel. 13-43-656-07

 

W maju, w Krośnie odbyły się dwa międzyszkolne konkursy wokalne, w których udział wzięły: Weronika Czekańska, Paulina Gaj , Paula Jakubus, Aleksandra Nowotyńska, Karolina Piękoś i Kinga Zbyr, uczennice klas trzecich naszego Gimnazjum.


Pierwszy z nich to Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej Let’s Sing In English, w którym Paula Jakubus zdobyła wyróżnienie.
Drugi, to Konkurs Piosenki Polskiej Cudze chwalicie, swego nie znacie, w którym Paula Jakubus wyśpiewała II m., Karolina Piękoś III m. a w kategorii duety Paulina Gaj i Paula Jakubus otrzymały wyróżnienie.
To nie koniec artystycznych sukcesów w naszej szkole. Pod koniec maja został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Majowy poranek. . Na konkurs nadesłano ponad 60 prac z krośnieńskich gimnazjów. Głowna nagroda tego przedsięwzięcia powędrowała, całkowicie zasłużenie, do Anny Gazdy również uczennicy trzeciej klasy naszego Gimnazjum.
Wszystkim, utalentowanym plastycznie i wokalnie uczennicom serdecznie gratuluję. Dziękuję za trzy lata wytrwałej, wymagającej poświęcenia pracy artystycznej w szkole i godne jej reprezentowanie w naszym mieście. Życzę Wam nowych, ambitnych doświadczeń, kolejnych sukcesów oraz powodzenia w nowej szkole!!!
Iwona Pelczar