Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony-dlatego jeśli nie zgadzasz się - opuść stronę !
Gimnazjum nr 5
tel. 13-43-656-07

W tygodniu przed feriami nasza szkoła była organizatorem zawodów powiatowych w piłkę ręczną. W poniedziałek do rywalizacji stanęły dziewczyny z czterech krośnieńskich szkół. Nasze dziewczyny dzielnie broniły swojej bramki i rzucały kolejne punkty, ostatecznie wygrały wszystkie mecze.


Chłopcy rozgrywali mecze w piątek i niestety z powodu choroby mieli okrojony skład. Mimo podjętej walki, nie wszystkie mecze wygrali a jeden z meczy rozstrzygali w rzutach karnych.
Nasza szkolna reprezentacja dziewczyn zajęła I miejsce i uzyskała awans do kolejnego etapu natomiast drużyna chłopców zakończyła zawody na drugim miejscu.
  Widać, że piłka ręczna to nasza szkolna dyscyplina sportu - gratulacje dla wszystich szczypiorniaków!