Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony-dlatego jeśli nie zgadzasz się - opuść stronę !
Gimnazjum nr 5
tel. 13-43-656-07

1.

Mateusz Wnęk

Ia

5,14

2.

Wiktoria Niżnik

Ia

4,79

3.

Weronika Feruś

Ib

5,0

4.

Lila Szlachta

Ib

5,0

5.

Weronika Pelczar

Ib

4,86

6.

Dawid Furtek

Ic

5,0

7.

Maksymilian Buczek

IIa

5,0

8.

Natalia Stanek

IIb

5,07

9.

Zuzanna Niżnik

IIb

5,07

10.

Weronika Czekańska

IIIa

5,0

11.

Karolina Piękoś

IIIa

4,77

12.

Angelika Guzek

IIIa

4,77

13.

Damian Bęben

IIIb

4,8

14.

Marlena Gazda

IIIb

4,75

15.

Patrycja Głowińska

IIIb

5,0

16.

Katarzyna Haniebnik

IIIc

5,3

17.

Tomasz Kędra

IIIc

5,3

18.

Aleksandra Zawojska

IIIc

5,3

19.

Karina Sanicka

IIIc

5,2

20.

Gabriela Wilusz

IIIc

4,77

21.

Krzysztof Wojdyła

IIIc

4,79

 

 

 

Uczniowie  wyróżnieni  w nauce w poszczególnych latach:
2014/2015
Lp    Nazwisko i imię    Klasa    Średnia ocen
1.    Maksymilian Buczek    Ia    4,79
2.    Zuzanna Ginalska    Ib    4,93
3.    Natalia Stanek    Ib    4,93
4.    Zuzanna Niżnik    Ib    5,15
5.    Patrycja Głowińska    IIb    4,80
6.    Katarzyna Haniebnik    IIc    5,27
7.    Tomasz Kędra    IIc    5,40
8.    Aleksandra Zawojska    IIc    5,20
9.    Karina Sanicka    IIc    4,93
10.    Iga Gonet    IIIa    4,78
11.    Justyna Gonet    IIIa    5,00
12.    Marlena Kańka    IIIa    5,11
13.    Paweł Podkul    IIIa    5,17
14.    Aleksandra Zborowska    IIIa    5,28
15.    Bartłomiej Haniebnik    IIIb    5,50
16.    Paulina Baraniecka    IIIb    4,94
17.    Paulina Pachana    IIIb    4,78
18.    Oliwia Wilk    IIIb    5,00

2013/2014
1.    Angelika Guzek    Ia    4,93
2.    Katarzyna Haniebnik    Ic    5,29
3.    Karina Sanicka    Ic    4,86
4.    Tomasz Kędra    Ic    5,43
5.    Aleksandra Zawojska    Ic    5,36
6.    Justyna Gonet    IIa    5,00
7.    Marlena Kańka    IIa    4,93
8.    Paweł Podkul    IIa    4,93
9.    Aleksandra Zborowska    IIa    4,90
10.    Bartłomiej Haniebnik    IIb    5,40
11.    Paulina Baraniecka    IIb    4,87
12.    Oliwia Wilk    IIb    4,80
13.    Gabriela Gonet    IIIa    5,50
14.    Kornelia Karamus    IIIa    5,10
15.    Natalia Limberger    IIIb    4,90
16.    Patrycja Majda    IIIc    5,40
17.    Aleksandra Zajdel    IIIc    5,14

2012/2013
1.        Paweł Podkul    Ia    4,93
2.        Aleksandra Zborowska    Ia    4,79
3.        Barłomiej Haniebnik    Ib    5,14
4.        Paulina Baraniecka    Ib    5,00
5.        Paulina Pachana    Ib    4,79
6.        Gabriela Gonet    IIa    5,14
7.        Kornelia Karamus    IIa    5,00
8.        Natalia Limberger    IIb    4,79
9.        Patrycja Majda    IIc    5,36
10.        Aleksandra Zajdel    IIc    4,77
11.        Michał Kasprzyk    IIIa    5,27
12.        Łukasz Pelczar    IIIa    5,00
13.        Magdalena Baran    IIIa    5,00
14.        Przemysław Lenart    IIIa    5,00
15.        Nikola Moskal    IIIa    4,77
16.        Andrzej Pietrusiak    IIIa    4,77
17.        Urszula Wójtowicz    IIIb    5,39
18.        Dominika Lijana    IIIb    5,06
19.        Artur Woźniak    IIIb    5,11
20.        Natalia Bąk    IIIb    4,83
21.        Monika Kustroń    IIIb    4,94
22.        Marzena Szafran    IIIb    5,00
23.        Martin Jurczyk    IIIb    4,78
24.        Patryk Krygowski    IIIb    4,78
25.        Anna Cembrzyńska    IIIc    4,89
26.        Szymon Socha    IIIc    5,17
27.        Krzysztof Krupa    IIIc    4,89


2011/2012
1.        Gabriela Gonet    Ia    5,07
2.        Patrycja Majda    Ic    4,93
3.        Magda Baran    IIa    4,92
4.        Michał Kasprzyk    IIa    4,92
5.        Łukasz Pelczar    IIa    4,92
6.        Przemysław Lenart    IIa    4,78
7.        Urszula Wójtowicz    IIb    5,36
8.        Artur Woźniak    IIb    5,00
9.        Natalia Bąk    IIb    4,86
10.        Dominika Lijana    IIb    4,93
11.        Marzena Szafran    IIb    4,79
12.        Krzysztof Krupa    IIc    5,00
13.        Szymon Socha    IIc    5,07
14.        Anna Cembrzyńska    IIc    5,00
15.        Wojciech Czernicki    IIIa    5,20
16.        Sabina Walczak    IIIa    5,16
17.        Tomasz Biedka    IIIa    4,83
18.        Maciej Folta    IIIa    4,77
19.        Mikołaj Przetacznik    IIIa    4,77
20.        Jakub Jawor    IIIa    4,77
21.        Weronika Czekańska    IIIb    4,87
22.        Laura Kisiołek    IIIb    5,60
23.        Karolina Tęczar    IIIb    5,07
24.        Norbert Skałba    IIIc    4,93
25.        Agnieszka Liput    IIIc    4,87
26.        Angelika Gancarz    IIIc    4,80
27.        Karolina Głowińska    IIId    5,44
28.        Dominika Florek    IIId    4,88