Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony-dlatego jeśli nie zgadzasz się - opuść stronę !
Gimnazjum nr 5
tel. 13-43-656-07

Przydział kół zainteresowań 2018 19 G5 i SP12:

Lp

Rodzaj

Rodzaj

Dla kogo

Ilośc godz./
tydz

Prowadzący

Termin

 

Koło matematyczne

A42

kl. 3a SP

1

Rachwał J.

śr. l.6

 

koło j. angielskiego

A42

kl. 8 SP gr.1

1

Świątek-Pytlarz K.

czw. 7.15

 

koło j. angielskiego

A42

kl. 8 SP gr.2

1

Świątek-Pytlarz K.

pt. 7.15

 

koło matematyczne

A42

kl. 1 SP

1

Abros-Wodzińska G.

wt. l.5

 

chór

A42

kl. 4-8 SP

kl. 3 G5

2

Pelczar I.

śr. l. 7-8

 

„Potrafię więcej”

A 42

kl. 2a SP

1

Szczepan A.

wt. l.6

 

koło matematyczne (konsultacje)

A42

kl. 5a,b SP

1

Kustroń L.

pn l.5

 

„Potrafię więcej”

A42

kl. 2 SP

1

Kubal K.

pt. l.6

 

koło historyczne

A42

SP i G5

1

Sałata D.

wt. l.8

 

MSM (koło pierwszej pomocy)

A42

SP i G5

0,5

Sałata D.

czw. 17.00

 

koło j. polskiego

A42

kl. 4a,b SP

0,5

Dziadosz B.

pn l.7 (co 2 tyg)

 

koło j. polskiego

A42

kl. 8 SP

0,5

Dziadosz B.

pn l.8 (co 2 tyg)

 

koło biologiczne (konsultacje)

A42

kl. 7-8 SP

kl. 3 G5

1

Zych D.

czw. 7.00

 

koło chemiczne (konsultacje)

A42

kl. 7-8 SP

kl. 3 G5

1

Zych D.

śr l.8

 

koło geograficzne (konsultacje)

A42

kl. 7-8 SP

1

Godek D.

czw. L.7

 

koło j. polskiego

A 42

kl. 8 SP

1

Świdrak A.

 
 

koło WOS/spotkania samorządu SU

A42

kl.8 SP kl. 3 G5

1

Gałowicz-Ginter N.

pn l.9

 

koło j. niemieckiego

A42

kl. 7-8 SP

1

Kuźniarowicz W.

pn 7.15

 

Koło edytorskie

A42

kl. 3 G5

1

Machnik M.

pn. l. 7

 

koło techniczne

A42

SP (świetlica)

1

Machnik M.

pn. l.6

 

koło sportowe

A42

kl. 4-8 SP

2

Zajdel K.

pn l.7

pt l.8

 

koło turystyczne

A 42

SP i G5

1

Zajdel

wg ustaleń

 

koło sportowe

A42

SP

1

Rodycz I.

śr. l.7

 

Koło sportowe

A42

G5

1

Rodycz I.

pt. l.9

 

wolontariat

A42

SP

0,5

Sajdak M.

pn. 7.30

 

„Potrafię więcej”

A 42

kl. 2b SP

1

Tarnawska B.

pn. l.6

 

koło j. angielskiego

A42

kl. 2,3,5 SP

1

Mrozek A.

śr l.7

 

koło j. polskiego

A 42

kl. 6 SP

1

Stanek B.

wt. l.7

 

koło j. polskiego

A42

kl. 5b SP

1

Stanek B.

wt. l6

 

koło j. polskiego

A42

kl. 3c G5

1

Stanek B.

pn l.7.15-8.00

 

koło j. angielskiego (EG)

A42

kl 3a,c

1

Mrozek A.

śr l.8

 

koło j. angielskiego (EG)

A 42

kl. 3b

1

Mrozek A.

czw. 7.10-7.55

 

koło j. angielskiego

A42

kl. 6a

1

Zagórska E.

śr. 7.10-7.55

 

koło j. niemieckiego

A42

kl. 3 G5

1

Kuźniarowicz W.

śr. 7.15-8.00

 

koło j. polskiego

A42

kl. 3a,b G5

1

Dziadosz B

śr. l.8

 

koło teatralne

A 42

SP i G5

1

Przetacznik M.

pn l.6

 

zaj. dydakt.-wyr.

A42

kl 8 SP

1

Przetacznik M.

pt l.7

 

koło matematyczne (konsultacje)

A42

kl. 3 G5

1

Stencel E.

śr l. 7

 

koło matematyczne (konsultacje)

A42

SP 12

1

Stencel E.

pt l. 6

 

Koło matematyczne (konsultacje)

A42

kl. 3 G5

1

Kustroń L.

pn. l.7

 

koło j. polskiego

M2

 

1

Dziadosz B.

 czw. l.8
 

koło techniczne

M2

 

1

Machnik M.

 
 

chór

M2

 

1

Pelczar I.

 
 

teatr szkolny 1-3SP

M2

 

1

Rachwał J.

 
 

fizyczne

M2

 

1

Świerad M.

śr l.8

 

fotograficzne

M2

 

1

Świerad M.

Pt l.7-8

   teatralne  M2   1  B.Stanek  pt.l.7.