VIII Ogólnopolski Projekt Wielka Liga Czytelników to inicjatywa czytelnicza skierowana do uczniów klas 1–8 szkół podstawowych. W naszej szkole 29 uczniów zdobyło tytuł Mistrza Szkoły, ale żeby go zdobyć, musieli rozwiązać 8 testów z pytaniami do książek wybranych spośród 20 pozycji - każde w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6 i 7-8.
A oto nasi utytułowani Mistrzowie:
kl.1: Bartłomiej Borek, Zofia Czajka, Aleksandra Fal, Stanisław Kobylak, Ignacy Krygowski, Maksym Krutiak, Jagoda Longawa, Klaudia Sajdak, Zuzanna Szaro, Jakub Świerad, Alina Trybus, Mikołaj Ziobro,
kl.2: Ignacy Kabaj, Ksawery Trznadel,
kl. 3: Ksawery Watychowicz, Maja Zawada,
kl. 4: Jan Brzozowski, Paweł Brzozowski, Natalia Gilarska, Olga Stączek, Dominika Zakrzewska,
kl.5: Piotr Zawada,
kl.6: Jakub Kurkierewicz, Julia Markowicz, Zuzanna Sciepura, Nina Stefanik, Wojciech Szarek, Szymon Watychowicz,
kl. 7: Radosław Krygowski.
Wszystkim gratulujemy!